Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
pátek 22. června 2018
United Islands of Prague 2018
10:00 Praha, Praha
LEONIDEN (DE), AT PAVILLON (AT), VAMA (RO), DAVID KOLLER (CZ), VYPSANÁ FIXA (CZ), BUTY (CZ), HEARTS HEARTS (AT), BLACKOUT PROBLEMS (DE), ALEX MERCADO (MEX), THOMAS OLIVER (NZ), JOHN WOLFHOOKER (CZ), PIANO (CZ), SAYS (SK) + dalšíh 100 účinkujících na 15 scénách
Metronome Festival 2018
14:00 Výstaviště Holešovice, Praha
Tom Odell, TATA / BOJS, Midi Lidi, Zrní, Umakart
Megakoncert/ Reflexy 25let / Argema+hosté
17:30 Areál Na kopci , Výčapy
New Beach Wave
21:00 FÉNIX - Music club Zlín, Zlín
Duck out w/ Simula (UK)
21:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Simula (UK), Upfockerz, N.E.D., Bio, Tony, El Waca, Prase, Herax
100% TECH HOUSE with Filippi
21:00 Blok 12, Zlín
Filippi, Southdip, Ian Kita
DEFINITION HOUSE
23:00 11th , Liberec
Biodan, Elite, Ondrej K, Omek, Zissou
DEFINITION HOUSE
23:00 Roxy, Praha
Biodan, Elite, Ondrej K, Omek, Zissou
sobota 23. června 2018
Finále DNB Step Cup 2018
10:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Metronome Festival 2018
14:00 Výstaviště Holešovice, Praha
Tom Odell
Festival Svojšice 2018
15:00 Přírodní areál Svojšice u Pardubic,
Nina Kraviz, High Contrast, Deniro, Eric Cloutier, Dani Sbert, Alex Preda, Rumenige, Boss, Brynjolfjur, The Prototypes, A.M.C., B-Complex, A-Cray, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Akira, Far Horizon, Fallen Gemini, Lee Meow, Mustaffa, Sheriff
Sensation Prague 2018
20:30 O2 Arena, Praha
Sensation
Monkey Boom vs Mindicted
21:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Bicman, Vitto, V-Tec, Skuban, Erboo, Seamly critics, iGOR, Tower, Dejfunk, TRJN, VoidSec
SUNSPHERE
23:00 Roxy, Praha
Drahosh (SK), Juraj Grafik (SK), Cubik, Fun, Sanny
pondělí 25. června 2018
FREE MONDAYS
23:00 Roxy, Praha
Krekr, Deffo, Mylo Glenn
úterý 26. června 2018
KING CRIMSON
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
KING CRIMSON
TUNESDAY
23:00 Roxy, Praha
Biodan, Manio
Reklama. Chcete ji také?

Sonne Edition 7: Kdo je to pan DA HOOL!

Ne asi všichni ví, kdo je to Da Hool. A to je škoda nevědět, že je to klasik taneční scény! Stačí otevřít článek.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition no. 7
neděle 12. dubna 2009 21:00
(konec +- pondělí 13. dubna 2009 05:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 5 x jeden vstup. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Německý TOP DJ a producent DA HOOL aka DJ HOOLIGAN (vlastním jménem Frank Tomiczek), je ikonou světové techno, progressive, electro klubové scény. Je jedním ze zakladatelů německé Loveparade, jejíž znělkou se stal v roce 1996 jeho singl „Meet Her At The Love Parade”. Tento kultovní hit se do dnešního dne dočkal mnoha remixů, bodoval na prvních místech tanečních hitparádových žebříčků po celém světě a stal se tak světovým párty hitem no.1.

DA HOOL


Pias Recordings, DE
http://www.myspace.com/da_hool

Da Hool spolupracuje s takovými jmény taneční scény jakými jsou např.: Tom Novy, Genlog, Marusha, Storm, Moguai a mnoho dalších. Své singly vydává pravidelně u renomovaných tanečních labelu: Kosmo, Ministry of Sound a Pias.


Tento skvělý německý producent má na svém kontě nesčetné množství klubových tanečních megahitů, připomeňme si např.: pecky “Bora Bora”, “Streetlife”, “Harder and Deeper”, “Rave Nation”, nebo již zmiňovaný párty-hit „Meet Her At The Love Parade”. V létě roku 2007 vydal Da Hool nový singl v klubovém electro-house duchu s názvem “Light My Fire” s vokálem legendárních The Doors.

Příjďtte i vy nasát jedinečnou atmosféru velkých tanečních akcí, příjďte zapařit na skvělou klubovou hudbu od mistra evropského formátu - DJe DA HOOL. Tento velikán přijíždí v neděli 12. dubna na párty Sonne Edition 7 (KS Bůrovce – Topolná)!

DJ Hooligan


DJ Hooligan pochází z Ruhrarea (South-West, Německo) je zakladatelem a srdcem agentury Hool-Productions, a zároveň je jedním z nejvýznamnějších, house a techno DJs v Německu.

Proč DJ Hooligan?
Frank dospíval jako rebel, miloval fotbal a taky tvrdší styl techno hudby. Jeho pseudonym Hooligan zněl provokativně natolik, že se velmi rychle vryl do paměti party people. Ostatní DJs, se nazývali Carrott DJ, DJ Jauche nebo DJ Dick apod. Ale žádnou paniku, Dj Hooligan není chuligán jak by to možná mohlo vyznít - naopak je to pohodový a zábavný člověk. Schröder (jeho přezdívka od jeho přátel) byl vždy fanouškem elektronické taneční hudby, časem prošel styly jako Italy Disco, Chicago house, Acid house, Soul, Funk a Hip Hop, a stejně jako spousta dalších přišel až na techno.

Již během studia na střední škole v letech 1986 - 1990 začal získávat první peníze za DJing v malém klubu v Ruhr-area. V roce 1990 byl účastníkem německé DMC-DJ Master ship. Prošel od úvodních kol přes semifinále až mezi 8 nejlepších Německých mixujících DJs (vypadá to legračně když někdo scratchuje nohou nebo nosem). Po maturitě chtěl studovat strojní inženýrství, ale místo toho se rozhodl zbudovat vlastní studio pro tvorbu svých vlastních skladeb. Byl unavený z hraní Kylie Minouge nebo Rick Astley každý večer znovu a znovu, a připojil se ke stále ještě mladému, ale skutečně vzrůstajícímu Techno-hnutí.

První Maxi CD " Harder`n Deeper"vyšel u Düsseldorfského vydavatelství "No Respect Records" v roce 1992. Od tohoto okamžitku jeho kariéra neustále rostla. Skladby jako "Imagination of House" nebo "Culture" zaznamenaly velký úspěch a na techno scéně se staly kultovními.

Hooligan dostal možnost zahrát si takřka ve všech známých klubech a na rave akcích po celém Německu i v zahraničí, udělal remixy pro mnoho známých umělců a projektů. Toho času začíná s vlastními projekty jako je La Rocca, Central Love, Hool`s Experience, An Active Trip… pro různá vydavatelství jako Frankfurt Beat, Logic Records, Music Man Belgium, Important Records…

Od nahrávací společnosti East-West-Records dostal první velký kontrakt v roce 1994 a hned jeho první singl “Rave Nation” se dostal až na 16. místo v German Media Control Charts a singlu se prodalo více než 230.000. Hooligan se stává rezidentním DJem v legendárním Düsseldorfském klubu Poison v roce 1995. Tento klub byl naprosto vyjímečný v tom, že se otevíral v sobotu ve 23h a zavíral až v neděli v 18h!

V roce 1996 založil společnost Hool-Productions s vydavatelstvím "B-Sides". Jeho nový projekt "Da Hool" se singlem "Meet Het At The Love Parade" bodoval v roce 1997 v hudebních žebříčcích po celém světě. Tato deska se stala zlatou za téměř jeden milión prodaných kusů hned v několika různých zemích, např.: Německo, Francie, Austrálie, Jižní Afrika, Benelux, atd.

Dodnes bylo možné jeho 'sound' slyšet na rave akcích a v klubech po celém světě.

Da Hool hrál ve městech jako např. New York, Miami, Chicago, Los Angeles, Boston, Budapest, San Francisco, Sydney, Bogota, Medillin, Calli, Rio de Janeiro, San Sebastian, Sao Paulo, Zagreb, Szcecin, Malta, Brisbane, Melbourne, Moskau, Belfastu, Londýn, Liverpool, Stockholm, Vídeň, Innsbruck, Linz, Salzburg, Prag, Štrasburku, Paříže, Nice, Barcelona, Ibiza, Mallorca, Nassau, Zürich Basel, Genf, Antverpy, Amsterdam, Rotterdam, atd.

Dále hrál téměř na všech významných akcích za posledních pár let, např. Love Parade, Mayday, Energy Zurich, Tunnel Rave Frankfurt, Nature One, Reincarnation, Ministry of Sound, .. Kromě toho jej v letních měsících najdeme na ostrově Ibiza. Schröder je vždy pro každou srandu a vždy byl a vždy bude „party animal“. Takto jej, jeho přátelé a fanoušci znají a milují. I přes svůj velký úspěch zůstává stále stejný a to je další důvod proč jej party people mají tolik rádi, prostě kluk od vedle..

Da Hool: „Snažím se, aby si lidi v klubu užívali. Měli by se bavit, to je důvod proč tam jsou a proč zaplatili vstupné“

DJ Hooligan nebo Da Hool?
„Tuto otázku dostávám velmi často! Da Hool je velmi úspěšný projekt Dje Hooligana. DJ Hooligan byl vázán smlouvou k labelu Ultraphonic / East West toho času, takže jsem si musel vymyslet nový pseudonym pro svou skladbu „Meet Her At The Loveparade“ , kterou jsem vydával na labelu „B-Sides“.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 5. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Sonne Edition 7: Kdo je to pan DA HOOL!. Vychytané.cz. [Online] 5. 4. 2009. [Citace: 22. 6. 2018.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1827. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-7:-Kdo-je-to-pan-DA-HOOL!
Reklama. Chcete ji také?
Rozhodně vychytané akce, které byste si neměli nechat ujít..
pá 29.06.2018
(N10 PUB, Křečovice)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.256s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


akce.vychytane.cz
bannery.vychytane.cz
BOOKING.vychytane.cz
Brno.vychytane.cz
Cesko.vychytane.cz
clanky.vychytane.cz
deabecko.vychytane.cz
dj.vychytane.cz
DJs.vychytane.cz
fotky.vychytane.cz
fotogalerie.vychytane.cz
fotoreport.vychytane.cz
fotoreporty.vychytane.cz
gacinema.vychytane.cz
Hodonin.vychytane.cz
home.vychytane.cz
Jihomoravsky_kraj.vychytane.cz
klub.vychytane.cz
kluby.vychytane.cz
Kromeriz.vychytane.cz
lfs.vychytane.cz
logo.vychytane.cz
medialnipartnerstvi.vychytane.cz
missacademia.vychytane.cz
Olomouc.vychytane.cz
parties.vychytane.cz
partnerstvi.vychytane.cz
party.vychytane.cz
plesutb.vychytane.cz
Praha.vychytane.cz
Prerov.vychytane.cz
redakce.vychytane.cz
reklama.vychytane.cz
search.vychytane.cz
stamgastagurman.vychytane.cz
trnkobrani.vychytane.cz
Uherske_Hradiste.vychytane.cz
Vsetin.vychytane.cz
Vyskov.vychytane.cz
web.vychytane.cz
www.vychytane.cz
Zlin.vychytane.cz
Zlinsky_kraj.vychytane.cz
(c) Vychytané.cz, 2004-2018
Vaše IP: 54.166.233.99
Serverový čas: pátek 22. června 2018 07:11