Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
čtvrtek 21. června 2018
Bass Extase Documentary : Prague Premiere
21:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Premiéra dokumentu o bass music komunitě + afterparty s Djs
ELECTRONIC WARRIORS
23:00 Roxy, Praha
Subgate, Lumiere
pátek 22. června 2018
United Islands of Prague 2018
10:00 Praha, Praha
LEONIDEN (DE), AT PAVILLON (AT), VAMA (RO), DAVID KOLLER (CZ), VYPSANÁ FIXA (CZ), BUTY (CZ), HEARTS HEARTS (AT), BLACKOUT PROBLEMS (DE), ALEX MERCADO (MEX), THOMAS OLIVER (NZ), JOHN WOLFHOOKER (CZ), PIANO (CZ), SAYS (SK) + dalšíh 100 účinkujících na 15 scénách
Metronome Festival 2018
14:00 Výstaviště Holešovice, Praha
Tom Odell, TATA / BOJS, Midi Lidi, Zrní, Umakart
Megakoncert/ Reflexy 25let / Argema+hosté
17:30 Areál Na kopci , Výčapy
New Beach Wave
21:00 FÉNIX - Music club Zlín, Zlín
Duck out w/ Simula (UK)
21:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Simula (UK), Upfockerz, N.E.D., Bio, Tony, El Waca, Prase, Herax
100% TECH HOUSE with Filippi
21:00 Blok 12, Zlín
Filippi, Southdip, Ian Kita
DEFINITION HOUSE
23:00 11th , Liberec
Biodan, Elite, Ondrej K, Omek, Zissou
DEFINITION HOUSE
23:00 Roxy, Praha
Biodan, Elite, Ondrej K, Omek, Zissou
sobota 23. června 2018
Finále DNB Step Cup 2018
10:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Metronome Festival 2018
14:00 Výstaviště Holešovice, Praha
Tom Odell
Festival Svojšice 2018
15:00 Přírodní areál Svojšice u Pardubic,
Nina Kraviz, High Contrast, Deniro, Eric Cloutier, Dani Sbert, Alex Preda, Rumenige, Boss, Brynjolfjur, The Prototypes, A.M.C., B-Complex, A-Cray, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Akira, Far Horizon, Fallen Gemini, Lee Meow, Mustaffa, Sheriff
Sensation Prague 2018
20:30 O2 Arena, Praha
Sensation
Monkey Boom vs Mindicted
21:00 STORM CLUB, PRAHA - Žižkov
Bicman, Vitto, V-Tec, Skuban, Erboo, Seamly critics, iGOR, Tower, Dejfunk, TRJN, VoidSec
SUNSPHERE
23:00 Roxy, Praha
Drahosh (SK), Juraj Grafik (SK), Cubik, Fun, Sanny
pondělí 25. června 2018
FREE MONDAYS
23:00 Roxy, Praha
Krekr, Deffo, Mylo Glenn
úterý 26. června 2018
KING CRIMSON
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
KING CRIMSON
TUNESDAY
23:00 Roxy, Praha
Biodan, Manio
Reklama. Chcete ji také?

The Sun Festival se vrací v létě do Prahy

The Sun Festival se vrací v létě do Prahy Jedineč ný koncept, který navrací původní ideu festivalu jako oslavy hudby, společ ného nadš ení, tance a léta bez placení vstupného.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Sun Dance – Summer Opening with MÖWE
středa 28. června 2017 16:00
(konec +- středa 28. června 2017 22:00)
Přehrada
Hostivař (CZ)
Tak přesně takhle si urč itě pamatujete letní The Sun Festival, který proběhl v srpnu 2013 ve Festivalparku v Hradci Králové a navš tívilo ho více než 18 000 party people. Po krátké pauze zač al festival opět vystrkovat růžky loni v létě a to konkrétně 23. č ervence, kdy na Hostivařské přehradě v Praze proběhla komornějš í varianta festivalu pod názvem The Sun Dance, na které vystoupili zahranič ní hosté PHNTM (USA) a Spada (Italy) a doplnil je č eský support.

Na letoš ní rok pro vás pořadatelé připravili celou sérii akcí pod názvem The Sun Dance a vy se tak můžete těš it na č tyři nabité mejdany pod hlavič kou The Sun Festivalu v termínech –středa 28. č ervna, středa 19. č ervence, středa 9. srpna a neděle 3. září. a to opět v prostorách pláže na Hostivařské přehradě. Tyto akce se ponesou v duchu deep house music a můžeme bez pochyby říct, že se jedná o největš í letní deep house party v Praze. Akce budou probíhat od 16:00 do 22:00 v prostorách pláže. Ve 22:00 se akce přesouvá do přilehlého lounge baru u hlavního vchodu, kde si pro vás připravil after party Atelir Club.

Vstupné je zdarma nebo si můžete za 550 kč zakoupit v předprodeji na TICKETSTREAM.CZ konzumač ní VIP stravenku, s tou získáteza 550kč otevřený bar a k tomu přístup do V.I.P. MAIN STAGE zóny. V praxi to znamená, že to co zaplatíte za stravenku v předprodeji, to si také prokonzumujete a navíc si zapaříte za Djem na stage.

Pojďme si postupně představit jednotlivé termíny The Sun Dance, jejich podtituly a line-up.

Středa 28. června – The Sun Dance – Summer Opening with MÖWE (Austria)
Facebook event: www.facebook.com/events/358335201230183

Na prvním díle se jako headliner představí (premiérověv České republice) rakouská dvojice MÖWE. Support obstará italský dj a producent Spada, který si svou premiéru odehrál na loňském roč níku. Za č eskou scénu se představí jelení dvojice Deep Deer, rezidentní dj klubu Duplex Tokátko ve společ ném setu s Dave Trumpeteerem a celou párty rozehraje dvojice Kao Oui & Carlos Rey.

O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Deffo, Chris Lay, Chuck a Lex Lutor.

MÖWE (Austria)Mel & Clem jsou základní č lenové dvojice MÖWE. Toto charizmatické vídeňské duo ani neoč ekávalo, že by z jejich spojení v lednu roku 2013 přineslo takový úspěch na světové scéně. Mel je potetovaná drzá rebelka, která předtím vystupovala v řadě Indie-rockových kapelách. Clemens je okouzlující, mladý lamač dívč ích srdcí, který byl dříve také zapojen do tvorby různých kapel, kde vystupoval jako baskytarista. V lednu 2013 byl ve Vídni chladný zimní den a Mel s Clemensem se potkali ve studiu a zač ali spolu z nudy tvořit hudbu. Vznikla jejich první píseň„Blauer Tag“ a tak i projekt MÖWE. Tento song sklidil obrovský úspěch a jejich jméno se tak rychle š ířilo světem. Od té chvíle zač ali vytvářet jeden úspěš ný hit za druhým. Stejně tak to je i s jejich remixy světoznámých skladeb, které se díky jedineč né interpretaci dostanou pod kůži každého posluchče.

Středa 10. července – The Sun Dance – Gamble Edition with De Hofnar (Netherlands) Facebook event: www.facebook.com/events/1872290709654547

Druhý díl představí dalš í premiérové vystoupení v ČR. Jestli můžeme někoho spojovat s letním soundem tropical house & deep house music, tak je to rozhodně holandský dj a producent De Hofnar. Jako support vystoupí italský dj a producent Spada, rezidentní dj klubu Duplex Tokátko ve společ ném setu s Dave Trumpeteerem, ve speciálním plážovém deep house setu se představí Subgate a celou párty rozehraje italský pražák Filippo Astelo.

O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Marcos, Funspeed, Sajmon, Michael Gant.

De Hofnar (Netherlands)Holandský DJ a producent De Hofnar má na svém kontě více než 30 vlastních tracků, které dobývají Youtube, Soundcloud a dalš í servery v miliónových zhlédnutích. Mezi jeho nejznámějš í poč iny patří například bootleg tracku All Of Me, který má přes 26 milionů zhlédnutí. Jeho vlastní produkce je převážně v rytmech melodic house a deep house music a živý nástroj hraje vždy důležitou roli v každém jeho tracku. Jeho mottem je: „Vy jste králové, já jsem zde abych vás pobavil.“

Středa 9. srpna – The Sun Dance – B*Day Edition with Pretty Pink (Germany)
Facebook event: www.facebook.com/events/1347964221965142

Třetí díl bude ve znamení narozeninové párty, protože zde bude slavit své narozeniny spousta oslavenců. Jako headliner vystoupí nemecká královna deep house music – Pretty Pink.

O support se postará jelení dvojice Deep Deer, oslavenci Bad Rabbit & Dom Cruz a rezidentní djs klubu Duplex Tom Hart & Hannah Vee. O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Marcos, Toby King, Jerry Fury, Schumi.

Pretty Pink (Germany)
Tato okouzlující růžová sleč na se za poměrně velice krátkou dobu proměnila z clubberky ve velice dobře známou a respektovanou djku a to předevš ím díky její kvalitní hudební produkci a unikátním remixům. Jejím světově nejznámějš ím poč inem je remix hitu Daft Punk –Get Lucky, který hraje spousta djs po celém světě. Pretty Pink je ztělesněním kombinace vkusného zvuku a kvalitního party soundu, který dokáže strhnout dav a roztancovat celý klub.Neděle 3. září – The Sun Dance – Summer Closing with Stefan Biniak (Germany)
Facebook event: www.facebook.com/events/455385088137726

Čtvrtý a poslední event léta bude opět ve znamení premiérového vystoupení, které nám předvede německý dj a producent Stefan Biniak.

O support se postará legenda č eské taneč ní scény DJ Loutka, rezidentní dj klubu Atelier a přeborník v žánru deep house music Marvill, jelení dvojice Deep Deer a rezidentní dj klubu Duplex Tokátko ve společ ném setu s Dave Trumpeteerem.O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Funspeed, Deffo, Dobi, Michael Gant.

Stefan Biniak (Germany)

Berlínský rezident, který si za velmi krátkou dobu získal pozornost v evropském kalendáři klubů a festivalů. Jeho zvuk nezná hranice a při svých setech používa mnoho hudebních stylů jako aktuální sound house music, fúzi deep house & tech-house music a to vš e společ ně s melodickými vokály. Díky tomuto spojení jsou jeho sety velice emocionální a dokáže tak vytvořit vytříbenou atmosféru na taneč ním parketu. Do své hudební produkce jde na 100% a věnuje se jí s váš ní a oddaností. Jeho edit tracku „Read all about it“ získal na Youtube více než 10 miliónů shlédnutí a vystřelil ho mezi producentskou š pič ku deep house music. Jeho produkci můžeme označ it za více undergroundovou a znač ně atmosférickou.

Doprava na festival
Nejrychlejš í spojení k hlavní bráně koupališ tě je autobusem ze zastávek: Selská (Košík) autobus č . 177, 181, 506, 609 – vzdálenost pěš ky od HP 967 m // Wagnerova ( Háje ) autobus č . 293 – vzdálenost pěš ky od HP 897 m // Jižní Město autobus č . 136, 165, 170, 213, 505 – vzdálenost pěš ky od HP 969 m

S aplikací Taxify se na Hostivařskou Přehradu dostanete z centra Prahay za pouhých 200 korun.

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 27. 6. 2017 17:00
Chovancová, Michaela. 2017. The Sun Festival se vrací v létě do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 27. 6. 2017. [Citace: 22. 6. 2018.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11459. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Sun-Festival-se-vraci-v-lete-do-Prahy
Reklama. Chcete ji také?
Rozhodně vychytané akce, které byste si neměli nechat ujít..
pá 29.06.2018
(N10 PUB, Křečovice)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.231s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


akce.vychytane.cz
bannery.vychytane.cz
BOOKING.vychytane.cz
Brno.vychytane.cz
Cesko.vychytane.cz
clanky.vychytane.cz
deabecko.vychytane.cz
dj.vychytane.cz
DJs.vychytane.cz
fotky.vychytane.cz
fotogalerie.vychytane.cz
fotoreport.vychytane.cz
fotoreporty.vychytane.cz
gacinema.vychytane.cz
Hodonin.vychytane.cz
home.vychytane.cz
Jihomoravsky_kraj.vychytane.cz
klub.vychytane.cz
kluby.vychytane.cz
Kromeriz.vychytane.cz
lfs.vychytane.cz
logo.vychytane.cz
medialnipartnerstvi.vychytane.cz
missacademia.vychytane.cz
Olomouc.vychytane.cz
parties.vychytane.cz
partnerstvi.vychytane.cz
party.vychytane.cz
plesutb.vychytane.cz
Praha.vychytane.cz
Prerov.vychytane.cz
redakce.vychytane.cz
reklama.vychytane.cz
search.vychytane.cz
stamgastagurman.vychytane.cz
trnkobrani.vychytane.cz
Uherske_Hradiste.vychytane.cz
Vsetin.vychytane.cz
Vyskov.vychytane.cz
web.vychytane.cz
www.vychytane.cz
Zlin.vychytane.cz
Zlinsky_kraj.vychytane.cz
(c) Vychytané.cz, 2004-2018
Vaše IP: 54.92.150.98
Serverový čas: pátek 22. června 2018 02:05